Whispered Stories: Sandman

Windows için Gizli Nesne Bulma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 293.69 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma GameTop
Whispered Stories: Sandman oyununda yönettiğimiz James karakterine gizemli bir şekilde ortadan kaybolan kardeşi Mary'i bulması için yardım edeceksiniz.

Whispered Stories: Sandman oyununda yönettiğimiz James karakterine, gizemli bir şekilde ortadan kaybolan kardeşi Mary'i bulması için yardım edeceksiniz.

Tamamen ücretsiz ve tam sürüm olarak Windows kullanıcılarına sunulan oyunda yer alan karakterlerimiz James ve Mary 19. yüyılda Londra sokaklarında büyüyen iki yetim kardeştir. İki kardeş bir gün kukla gösterisi izlemek için seyahate çıkarlar. Ancak Mary anden gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Jack kardeşini bulmak umuduyla her gün kardeşinin kaybolduğu yere gelir. Ancak bulamaz. Jack yine bir gün kardeşini bulmak umuduyla aynı yere gelir. Bu kez kaderi değişir ve Jack Sadman'ın gerçeküstü dünyasına taşınır.

Size düşen görev; Jack'e yardım ederek kardeşi Mary'i bulmasını ve eve dönüş yolunu keşfetmesini sağlamak. Bunun için sizden istenen görevleri yerine getirmeli, bulmacaları çözerek ipuçlarını toplamalısınız.

Temel Özellikleri:

- Gerçek üstü gizli nesne bulma maceraları

- 19. yüzyılda Londra sokaklarında geçen etkileyici bir hikaye

- Ruhlar ile konuşma ve gizli nesneleri bulma

- Zorlu bulmacalar

- Tamamen ücretsiz ve tam sürüm

Daha Fazla Göster
Whispered Stories: Sandman indir